عکس پایانه مسافربری راه ابریشم
category

پایانه مسافربری راه ابریشم (محله پورسینا، مشهد)

پارکینگ
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، شهید کارگر راضی، شهید کارگر راضی 1

موقعیت پایانه مسافربری راه ابریشم در محله پورسینا مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه مسافربری راه ابریشم (پارکینگ) در محله پورسینا مشهد و خیابان شهید کارگر راضی 1 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین فروشگاه شهرما، داروخانه دامپزشکی دکتر حسین نیا، ترمینال سرخس (پایانه راه ابریشم)، آجیل و خشکبار خرسند و تولیدی رضوی دوزان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، شهید کارگر راضی، شهید کارگر راضی 1


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پایانه مسافربری راه ابریشم واقع شده‌اند:

 • گاراژ کامیون منصف
  بزرگراه بسیج، بعد از بسیج 8
 • پارکینگ منصف
  بزرگراه بسیج، بسیج 8، حر 1/1 - امیرآباد غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسفندیاری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه مسافربری راه ابریشم مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پایانه مسافربری راه ابریشم

  • avatar
   باقری (شهریار سطح ۲) سه شنبه 24 فروردین ماه 1400

   در پایانه ی مسافربری راه ابریشم هم میتونین دوچرختون رو بفروشین و هم میتونین دوچرخه مورد علاقتون رو بخرین جااشون هم تقریبا خلوت هست

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه مسافربری راه ابریشم مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه مسافربری راه ابریشم مشهد ندارد.