info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16
category

ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16 محله شهرک مهر آباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16

ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهر آباد مشهد و خیابان شهید کارگر راضی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهر آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین فروشگاه شهرما، مسجد 14 معصوم (ع)، کترینگ عالی پَز، خدمات فنی الکترونیک صوفی و آتش نشانی ایستگاه ۵۶ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16 مشهد

در شهر مشهد، محله شهرک مهر آباد ، ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16 مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 14 و 16 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تلفنی امیرآباد واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید کارگر راضی 16 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهریز 22
  بلوار حر، بلوار مهریز، بین مهریز 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 22 و مهرآباد 24
 • ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90
  بزرگراه بابانظر
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه تامین اجتماعی
  بلوار شهید عباسپور، نرسیده به بلوار شهدای تاکسیرانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 14 و 16
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo