info
عکس ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25
category

ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25 (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25

موقعیت ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25 در محله شهرک مهرآباد مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان مهرآباد 25 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه خیاطی مرمر، سوپر مارکت، دبیرستان کار و دانش ابتکار، سبزی فروشی و خرازی و شوینده بهداشتی نگار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25

ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25 در شهر مشهد، محله شهرک مهرآباد و خیابان مهرآباد 25 قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مفتح شرقی، شهید کارگر راضی، مهرآباد 25 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25 محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شادی واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.




سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهر آباد 25 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12
  بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12، دکتر رزمی، دکتر رزمی 10
 • ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2
  بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12، دکتر رزمی، دکتر رزمی 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25 ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، شهید کارگر راضی، مهرآباد 25
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo