info
عکس ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24
category

ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24 (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24

موقعیت ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24 در محله شهرک مهرآباد مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان مهرآباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه خیاطی مرمر، دبیرستان کار و دانش ابتکار، سوپر مارکت، تعمیرات دوچرخه و خرازی و شوینده بهداشتی نگار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24

ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24 را می‌توانید در شهر مشهد، محله شهرک مهرآباد خیابان مهرآباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 24 و 26 قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24 عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شادی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24 و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهر آباد 24 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عبادت 3
  بلوار مفتح شرقی، عبادت، بین عبادت 5 و 6
 • ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12
  بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12، دکتر رزمی، دکتر رزمی 10
 • ایستگاه اتوبوس کرامت 12
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، بین کرامت 10 و 12
 • ایستگاه اتوبوس کرامت 12/2
  بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12، دکتر رزمی، دکتر رزمی 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24 ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 24 و 26
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo