info
عکس ایستگاه اتوبوس سخاوت 15
category

ایستگاه اتوبوس سخاوت 15 (محله امیر المومنین، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سخاوت 15

ایستگاه اتوبوس سخاوت 15 (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر المومنین مشهد و خیابان سخاوت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله امیر المومنین مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ انقلاب و همچنین مسجد قائمیه، مطب مامایی سمیه جلالیان، نانوایی نبی زاده، لبنیات سنتی کرمانی و رستوران سخاوت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سخاوت 15 مشهد

ایستگاه اتوبوس سخاوت 15 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله امیر المومنین پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ميدان ميامي، بلوار کرامت، سخاوت، بین سخاوت 15 و 17 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سخاوت 15 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اژانس پیام واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سخاوت 15 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سخاوت 15 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20
  بلوار مفتح شرقی، شهید آرمون، سخاوت
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 25
  بلوار شهید آوینی، آوینی 39، گلبوی 24- شهید بهشتی 19، گلبو، بین گلبو 27 و 29
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 24
  بلوار شهید آوینی، آوینی 39، گلبوی 24- شهید بهشتی 19، گلبو، بین گلبو 27 و 29
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سخاوت 15 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سخاوت 15 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سخاوت 15 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، ميدان ميامي، بلوار کرامت، سخاوت، بین سخاوت 15 و 17
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo