info
عکس ایستگاه اتوبوس عباس آباد
category

ایستگاه اتوبوس عباس آباد محله موعود، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عباس آباد

ایستگاه اتوبوس عباس آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله موعود مشهد و کنارگذر بلوار مفتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله موعود مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG، مارکت بهشت، ایستگاه اتوبوس عباس آباد ب و استوک قائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عباس آباد مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس عباس آباد مشهد است که در محله موعود قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس عباس آباد مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس عباس آباد مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عباس آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس همت آباد 17
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 34 - حجت آباد، مهدی آباد 14 - عباس آباد 21، بین شیرنژاد 1 و 6
 • ایستگاه اتوبوس بازیافت
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 6
  جاده میامی، مهدی آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عباس آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عباس آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عباس آباد ندارد.
  neshan logo