info
عکس ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 6
category

ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 6 محله مهدی آباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 6

ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 6 (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد مشهد و خیابان مهدی آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آشپزخانه و رستوران غدیر، ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 6، داروخانه دکتر مجیدی ، خدمات سیم پیچی محمد و خودپرداز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 6 مشهد

ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 6 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله مهدی آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در جاده میامی، مهدی آباد قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 6 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 6 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهدی آباد 6 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 1
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، فرخ آباد
 • ایستگاه اتوبوس عباس آباد ب
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس عباس آباد
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 6 ندارد.
  neshan logo