info
عکس ایستگاه اتوبوس پورسینا 23
category

ایستگاه اتوبوس پورسینا 23 محله پورسینا، مشهد

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پورسینا 23

ایستگاه اتوبوس پورسینا 23 (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و خیابان پورسینا 25 واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قهوه کلاسیک، اغذیه سید محمد، مسجد و حسینیه پنج تن آل عبا ع و پایگاه شهید مفتح ۲، باشگاه رزمی شهید سیدی و درمانگاه اباصالح قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پورسینا 23 مشهد

ایستگاه اتوبوس پورسینا 23 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله پورسینا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، پورسینا 25 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پورسینا 23 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس میلاد نور را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پورسینا 23 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پورسینا 23 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازیافت
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، شهید علیرضا قدوسی، قدوسی 2
 • ایستگاه اتوبوس پارک نصرت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، کارگر راضی 15
 • ایستگاه اتوبوس مهدی آباد
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس اروند 29
  جاده میامی، اروند، بین موعود و اروند 44
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پورسینا 23 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پورسینا 23 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پورسینا 23 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، پورسینا 25
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo