info
عکس ایستگاه اتوبوس پورسینا 16
category

ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 محله پورسینا، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پورسینا 16

ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و خیابان پورسینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قهوه کلاسیک، اغذیه سید محمد، مسجد و حسینیه پنج تن آل عبا ع و پایگاه شهید مفتح ۲، باشگاه رزمی شهید سیدی و درمانگاه اباصالح قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 مشهد

در شهر مشهد، محله پورسینا ، ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 25 و 27 قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس میلاد نور را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پورسینا 16

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ابو علی
  پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403

  ایستگاه اتوبوس جلوی دفتر پیشخوان دولت هست روبروی پرنده سرای ریچل


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پورسینا 16 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازیافت
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس پارک نصرت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، کارگر راضی 15
 • ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، شهید علیرضا قدوسی، قدوسی 2
 • ایستگاه اتوبوس مهدی آباد
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس اروند 29
  جاده میامی، اروند، بین موعود و اروند 44
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 25 و 27
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo