info
عکس ایستگاه اتوبوس پورسینا 16
category

ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 (محله پورسینا، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پورسینا 16

ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و خیابان پورسینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قهوه کلاسیک، مسجد و حسینیه پنج تن آل عبا ع، باشگاه رزمی شهید سیدی، الکتریکی یاسین و لبنیات خیام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 مشهد

در شهر مشهد، محله پورسینا ، ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حر، پورسینا، بین پورسینا 25 و 27 قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی یاسر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پورسینا 16 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازیافت
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس پارک نصرت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، وطن دوست 14
 • ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، شهید علیرضا قدوسی، شهید علیرضا قدوسی 2
 • ایستگاه اتوبوس مهدی آباد
  بلوار مفتح شرقی
 • ایستگاه اتوبوس اروند 29
  جاده میامی، اروند، بین موعود و اروند 44
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پورسینا 16 ندارد.
  neshan logo