info
عکس ایستگاه اتوبوس حر 28
category

ایستگاه اتوبوس حر 28 محله اروند، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حر 28

ایستگاه اتوبوس حر 28 (ایستگاه اتوبوس) در محله اروند مشهد و بلوار حر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله اروند مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع بقیه الله (عج)، درمانگاه شبانه روزی آزادگان، قنادی اطلس، رستوران بهارستان تک و بستنی ۳۱۳ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حر 28 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس حر 28 مشهد است که در محله اروند قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حر، بین حر 30 و اروند قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حر 28 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حر 28 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حر 28 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 8
  بلوار حر، خوش سیما، پورسینا، بین پورسینا 4 و 17
 • ایستگاه اتوبوس اروند 44
  جاده میامی، اروند، بین موعود و اروند 44
 • ایستگاه اتوبوس اروند 29
  جاده میامی، اروند، بین موعود و اروند 44
 • ایستگاه اتوبوس حر 29
  بلوار حر
 • ایستگاه اتوبوس اروند 13
  جاده میامی، اروند، بین اروند 22 و 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حر 28 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حر 28 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حر 28 ندارد.
  neshan logo