info
عکس ایستگاه اتوبوس اروند 22
category

ایستگاه اتوبوس اروند 22 محله موعود، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اروند 22

ایستگاه اتوبوس اروند 22 (ایستگاه اتوبوس) در محله موعود مشهد و خیابان اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله موعود مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا ساندویچ نیکزاد، نانوایی، سالن زیبایی یاس، نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو و پوشاک دوقلو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اروند 22 مشهد

ایستگاه اتوبوس اروند 22 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله موعود قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جاده میامی، اروند، بین اروند 11 و 13 قرار دارد. ایستگاه اتوبوس اروند 22 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی احمد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس اروند 22 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اروند 22 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حر 62
  بلوار حر، بین حر 60 و 62
 • ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا
  بلوار حر
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 43
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، پورسینا 43
 • ایستگاه اتوبوس حر 10
  بلوار حر، بین حر 10 و حر 12
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 8
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 4 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اروند 22 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اروند 22 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اروند 22 ندارد.
  neshan logo