info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا
category

ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا محله کشاورز، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا

ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز مشهد و بلوار حر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه آبی آستان قدس رضوی | شهید رجایی، کافی شاپ سوته دلان، اغذیه ستاره، تعمیرات یخچال عرب و باطری استوک و تعمیری جواد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا مشهد

در شهر مشهد، محله کشاورز ، ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار حر است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای پارک رجا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اروند 22
  جاده میامی، اروند، بین اروند 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس اروند 64
  جاده میامی، اروند، اروند 64
 • ایستگاه اتوبوس اروند 43
  جاده میامی، اروند، بین اروند 41 و 64
 • ایستگاه اتوبوس اروند 13
  جاده میامی، اروند، بین اروند 22 و 24
 • ایستگاه اتوبوس اروند 44
  جاده میامی، اروند، بین موعود و اروند 44
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا ندارد.
  neshan logo