info
عکس ایستگاه اتوبوس حر 29
category

ایستگاه اتوبوس حر 29 محله کشاورز، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حر 29

ایستگاه اتوبوس حر 29 (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز مشهد و بلوار حر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه 131 (بنزین و گازوئیل) سازگار، لوازم یدکی خودرو اکرمی، مرکز تلفن توحید، مرکز خدمات جامع سلامت امام علی(ع) و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حر 29 مشهد

ایستگاه اتوبوس حر 29 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله کشاورز پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار حر است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حر 29 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حر 29 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اروند 64
  جاده میامی، اروند، اروند 64
 • ایستگاه اتوبوس اروند 43
  جاده میامی، اروند، بین اروند 41 و 64
 • ایستگاه اتوبوس حر 62
  بلوار حر، بین حر 60 و 62
 • ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا
  بلوار حر
 • ایستگاه اتوبوس اروند 44
  جاده میامی، اروند، بین موعود و اروند 44
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حر 29 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حر 29 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حر 29 ندارد.
  neshan logo