info
عکس ایستگاه اتوبوس اروند 29
category

ایستگاه اتوبوس اروند 29 محله اروند، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اروند 29

ایستگاه اتوبوس اروند 29 (ایستگاه اتوبوس) در محله اروند مشهد و خیابان اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله اروند مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی آسه ران، چلوکبابی صاحب الزمان، اغذیه صاحب الزمان، شیرینی سرای مهتاب و نانوایی آرمون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اروند 29 مشهد

در شهر مشهد، محله اروند ، ایستگاه اتوبوس اروند 29 مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به جاده میامی، اروند، بین موعود و اروند 44 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اروند 29 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی طوفان قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اروند 29 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اروند 29 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 52
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 49
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 16
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس میدان اروند
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس عباس آباد
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اروند 29 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اروند 29 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اروند 29 ندارد.
  neshan logo