info
عکس ایستگاه اتوبوس اروند 13
category

ایستگاه اتوبوس اروند 13 محله اروند، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اروند 13

ایستگاه اتوبوس اروند 13 (ایستگاه اتوبوس) در محله اروند مشهد و خیابان اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله اروند مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا ساندویچ نیکزاد، نانوایی، سالن زیبایی یاس، نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو و پوشاک دوقلو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اروند 13 مشهد

ایستگاه اتوبوس اروند 13 مشهد در شهر مشهد، محله اروند و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس جاده میامی، اروند، بین اروند 22 و 24 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس اروند 13 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی احمد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اروند 13 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اروند 13 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 43
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، پورسینا 43
 • ایستگاه اتوبوس حر 62
  بلوار حر، بین حر 60 و 62
 • ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا
  بلوار حر
 • ایستگاه اتوبوس حر 10
  بلوار حر، بین حر 10 و حر 12
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 8
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 4 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اروند 13 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اروند 13 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اروند 13 ندارد.
  neshan logo