info
عکس نانوایی سنگک
category

نانوایی سنگک محله اروند، مشهد

درباره‌ی نانوایی سنگک

نانوایی سنگک (نانوایی) در محله اروند مشهد و بلوار حر واقع شده است. این مکان یکی از چهار نانوایی در محله اروند مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه 131 (بنزین و گازوئیل)، لوازم یدکی خودرو اکرمی، مرکز تلفن توحید، مرکز خدمات جامع سلامت امام علی(ع) و آتش نشانی رجا قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد نانوایی سنگک

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  😐
  یکشنبه 27 شهریور ماه 1401

  نانوایی خوبیه هروقت رفتم بسته بوده


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی سنگک واقع شده‌اند:

 • نانوایی لواش
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا 17، بین پورسینا 17/11 و 17/13
 • نانوایی اسمال
  جاده میامی، اروند، اروند 37
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ابراهیمی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی سنگک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی سنگک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی سنگک ندارد.
  neshan logo