info
عکس ایستگاه اتوبوس مهریز 8
category

ایستگاه اتوبوس مهریز 8 محله شهید معقول، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهریز 8

ایستگاه اتوبوس مهریز 8 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید معقول مشهد و بلوار مهریز واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهید معقول مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار موعود و همچنین کلانتری شهید رجایی، سوپر هندا، فست فود رز، داروخانه شبانه روزی دکتر امامیان و شیرینی ستاره قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهریز 8 مشهد

در شهر مشهد، محله شهید معقول ، ایستگاه اتوبوس مهریز 8 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار حر، بلوار مهریز، بین مهریز 2 و 4 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مهریز 8 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی شبانه روزی اقدسیه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مهریز 8 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهریز 8 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهریز 21
  بلوار حر، بلوار مهریز، بین میدان شهید عامری گلستانی و بلوار بصیرت
 • ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس پارک نصرت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، کارگر راضی 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهریز 8 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهریز 8 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهریز 8 ندارد.
  neshan logo