info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک نصرت
category

ایستگاه اتوبوس پارک نصرت محله پورسینا، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک نصرت

ایستگاه اتوبوس پارک نصرت (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و خیابان وطن دوست 14 - کارگر راضی 15 واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین زمین چمن مصنوعی شهید خوش سیما شهرداری، گیم سنتر منچستر، کبابی نصرت، نانوایی و جواد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک نصرت مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس پارک نصرت مشهد است که در محله پورسینا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار حر، شهید کارگر راضی، کارگر راضی 15 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک نصرت مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی احمد واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک نصرت مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک نصرت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، شهید علیرضا قدوسی، قدوسی 2
 • ایستگاه اتوبوس مهریز 3
  بلوار حر، بلوار شهید شهریور، بین مهریز 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 8
  بلوار حر، خوش سیما، پورسینا، بین پورسینا 4 و 17
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 15
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و مهرآباد 15
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 24 و مهرآباد 26
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک نصرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک نصرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک نصرت ندارد.
  neshan logo