info
عکس ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 1
category

ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 1 محله مهدی آباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 1

ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد مشهد و خیابان فرخ آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 1 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 1 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 1 مشهد، شهر مشهد، محله مهدی آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، فرخ آباد می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 1 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرخ آباد 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان اروند
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 14
  جاده میامی، مهدی آباد
 • ایستگاه اتوبوس پمپ گاز
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس پمپ گاز ب
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 1 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، فرخ آباد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo