info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ گاز
category

ایستگاه اتوبوس پمپ گاز محله موعود، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ گاز

ایستگاه اتوبوس پمپ گاز (ایستگاه اتوبوس) در محله موعود مشهد و کنارگذر بلوار مفتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله موعود مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG، توقفگاه باری میامی 5، ایستگاه اتوبوس پمپ گاز ب و سوپر مارکت رضوان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ گاز مشهد

ایستگاه اتوبوس پمپ گاز مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله موعود پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پمپ گاز مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پمپ گاز مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ گاز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 43
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، پورسینا 43
 • ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 14
  جاده میامی، مهدی آباد
 • ایستگاه اتوبوس فرخ آباد 1
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، فرخ آباد
 • ایستگاه اتوبوس اروند 29
  جاده میامی، اروند، بین موعود و اروند 44
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ گاز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ گاز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ گاز ندارد.
  neshan logo