info
عکس سوپر مارکت رضوان
category

سوپر مارکت رضوان محله موعود، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپر مارکت رضوان

سوپر مارکت رضوان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله موعود مشهد و کنارگذر بلوار مفتح واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله موعود مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG، توقفگاه باری میامی 5 و ایستگاه اتوبوس عباس آباد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت رضوان واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت مرتضی
  جاده میامی، مهدی آباد
 • موادغذایی اسداللهی
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا 17، بین پورسینا 17/19 و 17/24
 • سوپرمارکت چراغی
  جاده میامی، اروند، موعود، موعود 34
 • سوپرمارکت امید
  جاده میامی، اروند، بین اروند 23 و 34
 • سوپر
  پورسینا، پورسینا 31، پورسینا 31/1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mostafa Zarif (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت رضوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت رضوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت رضوان ندارد.
  neshan logo