info
عکس ایستگاه اتوبوس همت آباد 17
category

ایستگاه اتوبوس همت آباد 17 محله مهدی آباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس همت آباد 17

ایستگاه اتوبوس همت آباد 17 (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد مشهد و خیابان مهدی آباد 14 - عباس آباد 21 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا ساندویچ صدرا، شعبه نفت و گازوییل همت آباد (فرخنده نژاد)، آشپزخانه و رستوران غدیر، رستوران فرهمند و تعمیرگاه موتورسیکلت ملائکه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس همت آباد 17 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس همت آباد 17 مشهد، شهر مشهد، محله مهدی آباد است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 34 - حجت آباد، مهدی آباد 14 - عباس آباد 21، بین شیرنژاد 1 و 6 قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس همت آباد 17 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس همت آباد 17 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده همت آباد 17 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عباس آباد ب
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای کریم آباد
  بلوار شهید آوینی، آوینی 57، امیرالمومنین 13، امیرالمومنین، بین امیرالمومنین 2 و 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس همت آباد 17 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس همت آباد 17 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس همت آباد 17 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 34 - حجت آباد، مهدی آباد 14 - عباس آباد 21، بین شیرنژاد 1 و 6
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo