info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای فرخ آباد
category

ایستگاه اتوبوس انتهای فرخ آباد مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای فرخ آباد

ایستگاه اتوبوس انتهای فرخ آباد (ایستگاه اتوبوس) در مشهد و خیابان فرخ آباد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ابتدای کریم آباد، لبنیات محلی و سوپر سبحان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای فرخ آباد مشهد

در شهر مشهد، ، ایستگاه اتوبوس انتهای فرخ آباد مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، فرخ آباد، بین فرخ آباد 18 و 22 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انتهای فرخ آباد مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای فرخ آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان ترنج
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، عباس آباد 21، تقاطع مهدی آباد 14 - عباس آباد 21
 • ایستگاه اتوبوس مهدی آباد 14
  جاده میامی، مهدی آباد
 • ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 28 - شیرنژاد 20، مهدی آباد 14 - عباس آباد 21، بین شیرنژاد 22 و 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای فرخ آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای فرخ آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای فرخ آباد ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، فرخ آباد، بین فرخ آباد 18 و 22
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo