عکس پست برق 63/20 كیلوولت مولوی
مشاهده در نقشه نشان
category

پست برق 63/20 كیلوولت مولوی (محله تختی - خانی آباد، تهران)

اداره و سازمان دولتی
4.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مولوی، فلاح نفری

موقعیت پست برق 63/20 كیلوولت مولوی در محله تختی - خانی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

پست برق 63/20 كیلوولت مولوی (اداره و سازمان دولتی) در محله تختی - خانی آباد تهران و خیابان فلاح نفری واقع شده است. این اداره یکی از سه اداره و سازمان دولتی در محله تختی - خانی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین رستوران وکیل التجار، بانک کارگشایی مرکزی، فروشگاه آجیل و خشکبار عظیمی، بستنی امیر رضوانی و فروشگاه ادویه پارسه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو میدان محمدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مولوی، فلاح نفری


سایر مراکز دولتی که در محدوده پست برق 63/20 كیلوولت مولوی واقع شده‌اند:

 • اداره رفاه راه آهن
  شوش، بین حمیدی و بلوار شهید رجایی
 • انبار شریعتی
  مختاری، بین فرس و سپهر
 • اتحادیه فروشندگان فرش دستباف تهران
  خیام، ستاری
 • سرای محله سنگلج
  وحدت اسلامی، طرخانی، کارکن اساسی، صندوقچی
 • شهرداری ناحیه ۳ منطقه ۱۲
  (1.9)
  تهرانچی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط alireza0619 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست برق 63/20 كیلوولت مولوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پست برق 63/20 کیلوولت مولوی شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پست برق 63/20 كیلوولت مولوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست برق 63/20 كیلوولت مولوی ندارد.
  neshan logo