info
عکس نانوایی لواشی
category

نانوایی لواشی محله اوقاف، تهران

درباره‌ی نانوایی لواشی

نانوایی لواشی (نانوایی) در محله اوقاف تهران و خیابان ششم مرکزی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هفت نانوایی در محله اوقاف تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبل دلاوران و همچنین فروشگاه گل و گیاه آزادگان، میدان میوه و تره بار آزادگان، کابینت خانه سبز ، مبل بازل و درمانگاه خیریه عبدالوهاب قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از نانوایی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی لواشی واقع شده‌اند:

 • نانوایی بربری عزیزی
  هنگام، موگویی، نظری، طباخ شهری، بین قربانی نسب و چوپان جمجردی
 • سنگکی فردوس
  خداکرمی، بین چهارم و غفاری
 • نانوایی بربری ۳۶۳۷
  هنگام، بیهقی، تکاوران، چهارم شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خدابخش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی لواشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی لواشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی لواشی ندارد.
  location استان تهران، تهران، هنگام، بلوار آزادگان، ششم مرکزی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری نانوایی لواشی

  شنبه 07:00 تا 20:00
  یک‌شنبه 07:00 تا 20:00
  دوشنبه 07:00 تا 20:00
  سه‌شنبه 07:00 تا 20:00
  چهارشنبه 07:00 تا 20:00
  پنج‌شنبه 07:00 تا 20:00
  جمعه 07:00 تا 20:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo