info
عکس سفارت اردن
category

سفارت اردن محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی سفارت اردن

سفارت اردن (سفارت) در محله شهرک غرب تهران و خیابان دوازدهم واقع شده است. این مکان یکی از چهار سفارت در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آتیه 2 و قهوه مرکافه و همچنین کانون زبان ایران، آسایشگاه سالمندان طلیعه مهر، نکست آفیس، سالن زیبایی رویال صدف و مجتمع مسکونی بیستون قرار گرفته است.
سایر سفارت‌های که در محدوده سفارت اردن واقع شده‌اند:

 • سفارت جمهوری اسلامی موریتانی
  بلوار خوردین، دوازدهم
 • سفارت صربستان
  (5.0)
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، چهارم
 • سفارت الجزائر
  (4.5)
  بلوار خوردین، یازدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 01 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سفارت اردن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 01 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سفارت اردن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سفارت اردن ندارد.
  neshan logo