عکس آموزشگاه زبان ELA
category

آموزشگاه زبان ELA (محله تهران پارس، تهران)

موسسه آموزش زبان خارجی
4.0
34 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، پروین، بعد از میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)

موقعیت آموزشگاه زبان ELA یکی از موسسات آموزش زبان خارجی خوب منطقه در محله تهران پارس تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

آموزشگاه زبان ELA (موسسه آموزش زبان خارجی) در محله تهران پارس تهران و خیابان پروین واقع شده است. این موسسه یکی از پنج موسسه آموزش زبان خارجی در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین رویایی آناهید و پاساژ سپید و همچنین برگرلند، رستوران ایتالیایی سنسو، کافه شکلات، تالار قصر طلایی و طباخی شاخ طلا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این موسسه یکی از موسسات آموزش زبان خارجی خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، پروین، بعد از میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)

تلفن تماس: +982177728435

وب‌سایت رسمی: ela.ir


سایر موسسات آموزش زبان خارجی که در محدوده آموزشگاه زبان ELA واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه زبان سفیر تهرانپارس
  (3.1)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آموزشگاه زبان دخترانه پارس
  (4.2)
  بزرگراه شهید سلیمانی، شاهد
 • موسسه زبان کردستی
  (3.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، رشید 115، بین اسلامی پور و ستانی
 • آموزشگاه زبان دخترانه سفیر گفتمان
  (4.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • موسسه‌ زبان کیش
  (5.0)
  بلوار خوشوقت، عبد المجید 162 غربی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مقامی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه زبان ELA تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  موسسه آموزشگاه آموزشی زبان خارجی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه زبان ELA تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه زبان ELA تهران ندارد.