info
عکس ایستگاه اتوبوس آزادگان
category

ایستگاه اتوبوس آزادگان محله کیان شهر، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آزادگان

ایستگاه اتوبوس آزادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله کیان شهر شیراز و بلوار مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کیان شهر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه تاریخ طبیعی و تکنولوژی و همچنین کارخانه نوآوری شیراز، کارخانجات مخابراتی ایران، کانون زبان ایران، دبیرستان حضرت معصومه (س) و مرکز آموزش علمی کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو فضیلت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزادگان شیراز

ایستگاه اتوبوس آزادگان شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله کیان شهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مدرس می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آزادگان شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو رازی است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آزادگان شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاس 2
  بلوار شهدای حج
 • ایستگاه اتوبوس کاوه
  شهدای اصناف
 • ایستگاه اتوبوس خیابان مریم
  آزادگان، بین ارزادگان 11 و آزادگان 13
 • ایستگاه اتوبوس ثبت احوال
  بلوار الزهرا، بین کدیور و الزهرا 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزادگان ندارد.
  neshan logo