عکس آب آشامیدنی
category

آب آشامیدنی (محله جردن - پارک ملت، تهران)

آبخوری
استان تهران تهران استان تهران، تهران، تونل نیایش

موقعیت آب آشامیدنی در محله جردن - پارک ملت تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

آب آشامیدنی (آبخوری) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان تونل نیایش واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دریاچه پارک ملت و همچنین حیات وحش بوستان ملت، سرویس بهداشتی عمومی، تندیس امیرکبیر، آبنمای موزیکال پارک ملت و پارکینگ پارک ملت (عمومی) قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، تونل نیایش


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آب آشامیدنی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آبخوری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد آب آشامیدنی

  • avatar
    Mahdi (شهریار سطح ۵) شنبه 14 اسفند ماه 1400

    بسیار‌ آب گوارایی دارد

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آب آشامیدنی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آب آشامیدنی تهران ندارد.