info
عکس آب آشامیدنی
category

آب آشامیدنی محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی آب آشامیدنی

آب آشامیدنی (آبخوری) در محله جردن - پارک ملت تهران و بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قلب شهید رجایی و دریاچه پارک ملت و همچنین حیات وحش بوستان ملت، سرویس بهداشتی عمومی، تندیس امیرکبیر، آبنمای موزیکال پارک ملت و پارکینگ پارک ملت (عمومی) قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آب آشامیدنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد آب آشامیدنی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    Mahdi
    شنبه 14 اسفند ماه 1400

    بسیار‌ آب گوارایی دارد

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آب آشامیدنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آب آشامیدنی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo