عکس ایستگاه راه آهن شهرری
category

ایستگاه راه آهن شهرری (محله شهید بهشتی، تهران)

ایستگاه قطار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر کریمان، جاده دولت آباد

موقعیت ایستگاه راه آهن شهرری در محله شهید بهشتی تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه راه آهن شهرری (ایستگاه قطار) در محله شهید بهشتی ری و دکتر کریمان، جاده دولت آباد واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تاکسی سرویس بهرام، پوشاک الیزه، سوپر مارکت ولیعصر، نانوایی بربری و آرایشگاه مردانه ولیعصر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های قطار خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر ایستگاه راه آهن شهرری


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر کریمان، جاده دولت آباد

تلفن تماس: 1539


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Persian Gulf 🇮🇷 (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ یکشنبه 27 شهریور ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه راه آهن شهرری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

راه آهن شهر ری قطار راه آهن ایستگاه

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 27 شهریور ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ایستگاه راه آهن شهرری

  • avatar
    Persian Gulf 🇮🇷 (شهریار سطح ۱۱) چهارشنبه 11 اسفند ماه 1400

    یکی از ایستگاه های قدیمی و خاطره انگیز راه آهن با زیبایی و آرامشی خاص خود بقول معروف یکی از موزه‌های هنرهای معاصر که هنوز با همون شکل و شمایل سرویس میده و کار میکنه 👍🌹😍

    1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه راه آهن شهرری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه راه آهن شهرری تهران ندارد.