info
عکس دبیرستان ماندگار نمونه دولتی دخترانه عفاف
category

دبیرستان ماندگار نمونه دولتی دخترانه عفاف محله شهر زیبا، تهران

مدرسه
3.9
8 رای

درباره‌ی دبیرستان ماندگار نمونه دولتی دخترانه عفاف

دبیرستان ماندگار نمونه دولتی دخترانه عفاف (مدرسه) در محله شهر زیبا تهران و خیابان فرهنگ واقع شده است. این مکان یکی از شش مدرسه در محله شهر زیبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه آشور ارومیه و همچنین رستوران زیبا، آموزشگاه زبان تاجیک، مدرسه ابوذر غفاری، خودپرداز بانک صادرات و پانسیون خانگی مریم (ویژه سگ) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مدارس که در محدوده دبیرستان ماندگار نمونه دولتی دخترانه عفاف واقع شده‌اند:

 • دبیرستان پسرانه هوشمند
  بزرگراه شهید همت، طوقانی، بهار
 • دبیرستان دخترانه حضرت مریم
  همت، کانون
 • دبستان شهید لواسانی
  بلوار آیت الله کاشانی، فرهنگ
 • دبستان پسرانه شهید صمدایی
  بلوار آیت الله کاشانی، فرهنگ
 • دبیرستان دخترانه سمیه
  بلوار آیت الله کاشانی، فرهنگ
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط طاهری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبیرستان ماندگار نمونه دولتی دخترانه عفاف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبیرستان ماندگار نمونه دولتی دخترانه عفاف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبیرستان ماندگار نمونه دولتی دخترانه عفاف ندارد.
  neshan logo