info
عکس ایستگاه اتوبوس تپه
category

ایستگاه اتوبوس تپه اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تپه

ایستگاه اتوبوس تپه (ایستگاه اتوبوس) در اهواز و بلوار مدرس، میدان چهار اسب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان، میدان چهار اسب، فلافل محبت ، خدمات کولر ماشین سنگین جوخی و بازارچه ترمینال سه راه تپه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تپه اهواز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز، ایستگاه اتوبوس تپه اهواز است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مدرس، میدان چهار اسب است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس تپه اهواز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اهواز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس تپه اهواز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تپه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آقاجاری5
  بزرگراه مدرس، بلوار بهارستان، فتح
 • ایستگاه اتوبوس میدان شفا
  بلوار فنی حرفه ای، بعد از میدان شفا
 • ایستگاه اتوبوس آقاجاری1
  بلوار نفت، گلبهار، بین میخک 4 و شکوفه5
 • ایستگاه اتوبوس حفاری1
  بزرگراه مدرس، بلوار بهارستان، فتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تپه ندارد.
  neshan logo