info
عکس ایستگاه اتوبوس حفاری1
category

ایستگاه اتوبوس حفاری1 محله کوی ملی حفاری، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حفاری1

ایستگاه اتوبوس حفاری1 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی ملی حفاری اهواز و خیابان فتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی ملی حفاری اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید امید و همچنین کلید سازی محمد، هایپر مارکت رضا، نمایندگی مجاز بوتان فتاحی، فروشگاه ولیعصر (عج) و سوپر گوشت و پروتئینی نشاط قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حفاری1 اهواز

ایستگاه اتوبوس حفاری1 اهواز را می‌توانید در شهر اهواز، محله کوی ملی حفاری پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه مدرس، بلوار بهارستان، فتح می‌باشد. ایستگاه اتوبوس حفاری1 اهواز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اهواز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بعثت واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حفاری1 اهواز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حفاری1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تپه
  بلوار مدرس، میدان چهار اسب
 • ایستگاه اتوبوس نفت1
  بزرگراه مدرس، بلوار بهارستان، ارشاد، بین ارشاد 18 و 22
 • ایستگاه اتوبوس نفت4
  بزرگراه مدرس، بلوار بهارستان، ارشاد
 • ایستگاه اتوبوس آخرولایت
  بلوار نفت، بلوار ولایت
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سپیدار-ترمینال
  بزرگراه مدرس، بلوار نفت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حفاری1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حفاری1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حفاری1 ندارد.
  neshan logo