info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه سپیدار-ترمینال
category

ایستگاه اتوبوس فلکه سپیدار-ترمینال محله کوی آغاجاری، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه سپیدار-ترمینال

ایستگاه اتوبوس فلکه سپیدار-ترمینال (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی آغاجاری اهواز و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کوی آغاجاری اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین و گازوئیل، نمایندگی سایپا سید رحیم صالحی، پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان، میدان چهار اسب و فلافل محبت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه سپیدار-ترمینال اهواز

آدرس ایستگاه اتوبوس فلکه سپیدار-ترمینال اهواز، شهر اهواز، محله کوی آغاجاری است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه مدرس، بلوار نفت بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فلکه سپیدار-ترمینال اهواز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اهواز دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فلکه سپیدار-ترمینال اهواز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه سپیدار-ترمینال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صنایع1
  بلوار فنی حرفه ای، صنایع فولاد، بین میثم 2 و 3
 • ایستگاه اتوبوس فلکه بیمارستان امیرالمومنین
  بلوار فنی حرفه ای، صنایع فولاد
 • ایستگاه اتوبوس آقاجاری5
  بزرگراه مدرس، بلوار بهارستان، فتح
 • ایستگاه اتوبوس حفاری1
  بزرگراه مدرس، بلوار بهارستان، فتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه سپیدار-ترمینال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه سپیدار-ترمینال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه سپیدار-ترمینال ندارد.
  neshan logo