عکس اداره مالیات معاونت مالیات بر ارزش افزوده مشاهده در نقشه نشان
category

اداره مالیات معاونت مالیات بر ارزش افزوده (محله سوانح سوختگی، یزد)

اداره و سازمان دولتی
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار تهران، بین کوچه 42 و 40

موقعیت اداره مالیات معاونت مالیات بر ارزش افزوده در محله سوانح سوختگی یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


اداره مالیات معاونت مالیات بر ارزش افزوده (اداره و سازمان دولتی) در محله سوانح سوختگی یزد و خیابان کنارگذر تهران واقع شده است. این اداره یکی از سه اداره و سازمان دولتی در محله سوانح سوختگی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ خاتم و همچنین پارک شهدای کوچه بیوک، کافه تورین، فروشگاه مواد غذایی رنگین کمان، نی نی سنتر و فروشگاه ورزشی ست شو | Setsho Sport قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار تهران، بین کوچه 42 و 40


سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره مالیات معاونت مالیات بر ارزش افزوده واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mehdi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره مالیات معاونت مالیات بر ارزش افزوده یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اداره مالیات معاونت مالیات بر ارزش افزوده یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره مالیات معاونت مالیات بر ارزش افزوده یزد ندارد.
neshan logo