info
عکس مبل هالیدی
category

مبل هالیدی محله افسریه جنوبی، تهران

فروشگاه مبلمان
5.0
10 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مبل هالیدی

مبل هالیدی (فروشگاه مبلمان) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان ثروتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه مبلمان در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی پارک فجر و همچنین باتری جمشیدی، فلافل سلطان، تهیه غذا، شیرینی سرای میهن و لبنیات یزدی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مبل و مبلمان خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه مبل هالیدی تهران

فروشگاه مبل هالیدی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله افسریه جنوبی و پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 02133846041 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه مبل هالیدی تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله افسریه جنوبی است. فروشگاه مبلمان سرای ایرانی، گالری مبل میلاد و گالری مبل فرناز از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه مبل هالیدی تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مبل هالیدی تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس نبرد قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه مبل هالیدی تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه مبل هالیدی تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده مبل هالیدی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه مبلمان سرای ایرانی
  بیست متری قائم، شهید اکبر برهانی، شهید محمد (مهدی) محبی
 • گالری مبل میلاد
  بزرگراه بسیج، مزید آبادی
 • گالری مبل فرناز
  (2.0)
  بزرگراه بسیج، ثروتی، قائم
 • صنایع چوبی مهدی
  (5.0)
  بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسرحاجی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مبل هالیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مبل هالیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مبل هالیدی ندارد.
  neshan logo