info
عکس پیش دبستانی بچه های بهشت
category

پیش دبستانی بچه های بهشت محله محله نیایش، یزد

مدرسه

درباره‌ی پیش دبستانی بچه های بهشت

پیش دبستانی بچه های بهشت (مدرسه) در محله محله نیایش یزد و خیابان سعدی واقع شده است. این مکان یکی از ده مدرسه در محله محله نیایش یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر مجیبیان و مجتمع شهاب و همچنین آموزشگاه زبان دانیال، بانک پاسارگاد، کباب بناب صدف، فست فود زاپاتا و زرگلد قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده پیش دبستانی بچه های بهشت واقع شده‌اند:

 • دبستان پسرانه سیدالشهدا
  سلمان فارسی، جلالیان، بین مصطفی فقیهی و شهید حمد دانشجو
 • دبستان محمد مهدی صالحی
  آیت الله کاشانی، معظمی
 • دبستان مشکی باف
  خیابان چمران، لادن، فتح
 • دبستان دخترانه معلم شهید احمد نخعی نژاد
  چمران، لادن، نغمه
 • دبستان شهید گلدانساز
  (2.0)
  بلوار امام محمد باقر، 1، شهید سید محمود اشترزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 06 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیش دبستانی بچه های بهشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 06 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیش دبستانی بچه های بهشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیش دبستانی بچه های بهشت ندارد.
  neshan logo