info
عکس فروشگاه ایرانی باران
category

فروشگاه ایرانی باران محله کوهسار، تهران

درباره‌ی فروشگاه ایرانی باران

فروشگاه ایرانی باران (فروشگاه لباس) در محله کوهسار تهران و خیابان البرز 3 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لباس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهید بهشتی و همچنین مسجد امام رضا، دبستان پسرانه ایمان.دخترانه فدک، نانوایی سنگک و بربری، مهد بازی غنچه های رضوی و تهیه غذا و رستوران معطر البرز قرار گرفته است.

درباره فروشگاه ایرانی باران تهران

آدرس فروشگاه ایرانی باران تهران، شهر تهران، محله کوهسار و است. شماره تلفن این فروشگاه 02176831862 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه ایرانی باران تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله کوهسار به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، بوتیک آسمان، فروشگاه کودک جذاب شو و پوشاک ایران 313 هستند.

چطور به فروشگاه ایرانی باران تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ایرانی باران تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه ایرانی باران تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه ایرانی باران تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه ایرانی باران واقع شده‌اند:

 • بوتیک آسمان
  بزرگراه شهید بابایی
 • فروشگاه کودک جذاب شو
  بابایی، کوی شهید شهپریان، البرز 4
 • پوشاک ایران 313
  (3.0)
  بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا، شهرک دانشگاه امام حسین
 • پوشاک یاس
  (2.0)
  بابایی، کوی شهید شهپریان، البرز 3، امام رضا
 • فروشگاه ساتر
  (3.9)
  بابایی، پل عابر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه ایرانی باران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه ایرانی باران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه ایرانی باران ندارد.
  location استان تهران، تهران، بابایی، کوی شهید شهپریان، البرز 3
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه ایرانی باران

  شنبه 16:00 تا 21:30
  یک‌شنبه 16:00 تا 21:30
  دوشنبه 16:00 تا 21:30
  سه‌شنبه 16:00 تا 21:30
  چهارشنبه 16:00 تا 21:30
  پنج‌شنبه 16:00 تا 21:30
  جمعه 16:00 تا 20:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo