info
عکس مخابرات تهران
category

مخابرات تهران محله شیراز، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مخابرات تهران

مخابرات تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله شیراز تهران و خیابان قانعی راد واقع شده است. این اداره یکی از دوازده اداره و سازمان دولتی در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه سامان و همچنین ساختمان شاهد مخابرات منطقه تهران ، رستوران پن، کارواش مدرن پویا 3، شرکت زرین آب و افراساز قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مخابرات تهران واقع شده‌اند:

 • پست برق شیخ بهایی
  شیخ بهائی، همت
 • صندوق حمایت از سرمایه گذاری زیست فناوری
  شیخ بهائی، صائب تبریزی شرقی، بین خورشید و شیرازی
 • سازمان بازنشستگی شهرداری تهران (شرکت معین آسایش شهر)
  بزرگراه کردستان
 • دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه سه تهران
  بزرگراه کردستان، زاینده رود شرقی
 • پتروشیمی دماوند
  بزرگراه کردستان، یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مخابرات تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مخابرات تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مخابرات تهران ندارد.
  neshan logo