info
عکس ایستگاه اتوبوس اسماعیل آباد
category

ایستگاه اتوبوس اسماعیل آباد محله شهید رجایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اسماعیل آباد

ایستگاه اتوبوس اسماعیل آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید رجایی تهران و خیابان عمرانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهید رجایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تولیدی حبیبی پور و همچنین ورزشگاه امام رضا (ع)، بوستان سبز، پارکینگ شهرک ولیعصر، خودپرداز بانک دی و سوپر مارکت حسین پور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اسماعیل آباد تهران

ایستگاه اتوبوس اسماعیل آباد تهران در شهر تهران، محله شهید رجایی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه آزادگان، عمرانی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اسماعیل آباد تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی نگین تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اسماعیل آباد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اسماعیل آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باقری
  سید الشهدا، بین سجاد و دوم
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر
  45 متری بهار
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر
  معلم، فاخری، 45 متری بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اسماعیل آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اسماعیل آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اسماعیل آباد ندارد.
  neshan logo