info
عکس سرویس بهداشتی 6
category

سرویس بهداشتی 6 محله نمایشگاه بین المللی، تهران

سرویس بهداشتی
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرویس بهداشتی 6

سرویس بهداشتی 6 (سرویس بهداشتی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و خیابان سلمان فارسی واقع شده است. این مکان یکی از دوازده سرویس بهداشتی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن کنسرت و همایش‌های میلاد، سازمان توسعه تجارت، رستوران خلیج فارس، باغ ژاپنی نمایشگاه بین المللی و دفتر خدمات نمایشگاه قرار گرفته است.
سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده سرویس بهداشتی 6 واقع شده‌اند:

 • دستشویی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، اعرابی
 • سرویس بهداشتی
 • سرویس بهداشتی WC
  بزرگراه شهید چمران، مولوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ********* (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس بهداشتی 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس بهداشتی 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس بهداشتی 6 ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، سلمان فارسی، بین امام خمینی و مدرس
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo