info
عکس ایستگاه اتوبوس صالح اباد
category

ایستگاه اتوبوس صالح اباد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صالح اباد

ایستگاه اتوبوس صالح اباد (ایستگاه اتوبوس) در استان تهران، شهرستان تهران، بخش آفتاب و خیابان کنارگذر هاشمی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ صالح آباد و همچنین مسجد 14 معصوم، پخش گل و گلدان ماموت، سیسمونی شیمانا، دفتر کفالت اتباع خارجی ۱۴۰۸ و فروشگاه کهکشان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صالح اباد

این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه هاشمی، بین همتیان و کلهر واقع شده است. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صالح اباد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صالح اباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بزرگراه آزادگان، بلوار صاحب الزمان، طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بزرگراه هاشمی، کلهر
 • ایستگاه اتوبوس صالح آباد
  بزرگراه هاشمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صالح اباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صالح اباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صالح اباد ندارد.
  neshan logo