info
عکس آرایشگاه مردانه زیبا کده شاهکار
category

آرایشگاه مردانه زیبا کده شاهکار (محله ریاضی یزدی، یزد)

آرایشگاه

درباره‌ی آرایشگاه مردانه زیبا کده شاهکار

آرایشگاه مردانه زیبا کده شاهکار (آرایشگاه) در محله ریاضی یزدی یزد و خیابان نیلوفر ۲ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید صدوقی و همچنین یزد شیک سوییت، اورژانس بیمارستان شهید صدوقی، داروخانه دکتر فخرالدینی، سالن زیبایی الهام خدمتگزار (گروه زیبایی الی) و کافه ترانه قرار گرفته است.
سایر آرایشگاه‌های که در محدوده آرایشگاه مردانه زیبا کده شاهکار واقع شده‌اند:

 • پیرایش ونک
  بلوار جهاد، بین تلاش و بلوار شهید قندی
 • آرایشگاه بانو یزد
  بلوار شهید قندی، خیابان 16 آذر، بهاران، کوچه 10 بهاران
 • آرایشگاه مردانه سزار
  (4.0)
  بلوار پاسداران، ایثار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشگاه مردانه زیبا کده شاهکار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشگاه مردانه زیبا کده شاهکار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشگاه مردانه زیبا کده شاهکار ندارد.
  neshan logo