info
عکس ایستگاه اتوبوس لاله شرقی
category

ایستگاه اتوبوس لاله شرقی محله جنت‌ آباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لاله شرقی

ایستگاه اتوبوس لاله شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران و خیابان جنت آباد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هورا پارک و مرکز خرید سمرقند و همچنین موسسه زبان دهخدا، چلو کبابی چشم بین، سبزیجات و آبمیوه خانگی خاله‌ زری، ابمیوه ننه اقا و مرکز کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو رامین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو آیت‌الله کاشانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لاله شرقی تهران

ایستگاه اتوبوس لاله شرقی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله جنت‌ آباد جنوبی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار آیت الله کاشانی، جنت آباد جنوبی، بین پنجم و ششم بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس لاله شرقی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آیت‌الله کاشانی قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پیام قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس لاله شرقی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لاله شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خانلو
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بعد از بعثت
 • ایستگاه اتوبوس همت شرقی
  بزرگراه ستاری، پژوهنده
 • ایستگاه اتوبوس شاهین جنوبی
  بلوار آیت الله کاشانی، بین شقایق و اول پرواز
 • ایستگاه اتوبوس شاهین شمالی
  بلوار آیت الله کاشانی، نرسیده به لاله یکم
 • ایستگاه اتوبوس جنت آباد مرکزی
  بزرگراه شهید همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لاله شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لاله شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لاله شرقی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، جنت آباد جنوبی، بین پنجم و ششم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo