info
عکس فروشگاه هنری مهندسی رسام
category

فروشگاه هنری مهندسی رسام محله صفائیه، یزد

لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه هنری مهندسی رسام

فروشگاه هنری مهندسی رسام (لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار) در محله صفائیه یزد و خیابان ملّاصدرا واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رستوران ربانزو، هایپر هرم، پیتزا همبر 27، سهند رایانه کویر و کتابفروشی جهانی نو قرار گرفته است.
سایر لوازم تحریرهای که در محدوده فروشگاه هنری مهندسی رسام واقع شده‌اند:

 • لوازم تحریر امیرکبیر
  (3.8)
  بلوار امیر کبیر، بین طوبی و بلوار آتش نشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Aref (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه هنری مهندسی رسام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه هنری مهندسی رسام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه هنری مهندسی رسام ندارد.
  neshan logo