info
عکس فروشگاه ترسیم
category

فروشگاه ترسیم (محله صفائیه، یزد)

لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه ترسیم

فروشگاه ترسیم (لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار) در محله صفائیه یزد و بلواردانشگاه واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا و مجتمع تجاری صدف و همچنین ترمه رضایی، مهرسازی و برش لیزری مجتبی، بازارچه اطلسی، مرکز پستی شهید ابراهیمی صفاییه و دبیرستان دوره اول بنی فاطمه قرار گرفته است.
سایر لوازم تحریرهای که در محدوده فروشگاه ترسیم واقع شده‌اند:

 • لوازم التحریر باران
  (4.3)
  بلوار شهید قندی، بین شهید قندی 24 و 26
 • لوازم التحریر اطلسی
  (4.0)
  بلواردانشگاه، بین میدان اطلسی و یاس
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه ترسیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه ترسیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه ترسیم ندارد.
  neshan logo