info
عکس پارکینگ عمومی
category

پارکینگ عمومی محله آبزنگی، شیراز

درباره‌ی پارکینگ عمومی

پارکینگ عمومی (پارکینگ) در محله آبزنگی شیراز و بلوار هفت تنان، بلوار امام رضا واقع شده است. این مکان یکی از دو پارکینگ در محله آبزنگی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادر و کودک غدیر و آبشار مصنوعی شیراز و همچنین سفره خانه باغ شمس العماره، پارک نور، بستنی زمرد، مجتمع خدمات فرهنگی و رفاهی طلاییه و سرویس بهداشتی عمومی قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ عمومی واقع شده‌اند:

 • پارکینگ
  بلوار ربانی
 • پارکینگ پرسنلی بیمارستان روان پزشکی ابن سینا
  حافظ، شهید اسکندری
 • پارکینگ بوستان نور
  (1.0)
  قانعی، قانعی 3، هفت تنان26، بلوار هفت تنان، بلوار امام رضا
 • پارکینگ بیمارستان مادر و کودک غدیر
  (4.0)
  بلوار امام رضا، نعمت الله صادقی
 • پارکینگ کوهپایه
  (4.1)
  بلوار هفت تنان، میدان قرآن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط maktabi_MJ (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ عمومی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ عمومی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ عمومی ندارد.
  neshan logo