info
عکس پارکینگ کوهپایه
category

پارکینگ کوهپایه محله گلستان - هفت تنان، شیراز

درباره‌ی پارکینگ کوهپایه

پارکینگ کوهپایه (پارکینگ) در محله گلستان - هفت تنان شیراز و بلوار هفت تنان، میدان قرآن واقع شده است. این مکان یکی از دو پارکینگ در محله گلستان - هفت تنان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی لونا پارک، بیمارستان ابن سینا، باغ جهان نما، باغ موزه هفت تنان و بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) و همچنین پارک کوهپایه، غذای بیرون بر حاج غلام، آش سنتی زرقان، اتوبانک شهر و اتو سرویس صالحی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از پارکینگ‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد پارکینگ کوهپایه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  yousefi
  چهارشنبه 11 فروردین ماه 1400

  پارک کوهپایه فضای خوب برای پارکینگ وجود دارد و مکان شلوغ نیست و خوب است


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ کوهپایه واقع شده‌اند:

 • پارکینگ اساتید
  بلوار گلستان، بلوار چهل مقام
 • پارکینگ
  بلوار ربانی
 • پارکینگ پرسنلی بیمارستان روان پزشکی ابن سینا
  حافظ، شهید اسکندری
 • پارکینگ بوستان نور
  (1.0)
  قانعی، قانعی 3، هفت تنان26، بلوار هفت تنان، بلوار امام رضا
 • پارکینگ عمومی
  (5.0)
  بلوار هفت تنان، بلوار امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهشید (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ کوهپایه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ کوهپایه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ کوهپایه ندارد.
  neshan logo