info
عکس دفتر حفاظتی و اسپرتی مجیری
category

دفتر حفاظتی و اسپرتی مجیری خمینی شهر

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
4.2
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر حفاظتی و اسپرتی مجیری

دفتر حفاظتی و اسپرتی مجیری (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در خمینی شهر و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG، رستوران نمونه، آجیل داغ خاله یلدا، بانک رفاه کارگران و تعویض روغن و تعمیرگاه خودرو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های خوب این منطقه می‌باشد.ایستگاه‌های نزدیک به دفتر حفاظتی و اسپرتی مجیری


سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده دفتر حفاظتی و اسپرتی مجیری واقع شده‌اند:

 • کلینیک تخصصی حفاظتی مجیری
  ماربین جنوبی، اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • تراشکاری نصر
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • مکانیکی و زیر و بندسازی رضایی
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین شهدای خوزان و جهاد
 • زیر و بند سازی مجید
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین شهدای خوزان و جهاد
 • خدمات برق اتومبیل بهنام
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sam.rashedi98 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر حفاظتی و اسپرتی مجیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر حفاظتی و اسپرتی مجیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر حفاظتی و اسپرتی مجیری ندارد.
  neshan logo