info
عکس جانبو 22831
category

جانبو 22831 محله جهاد، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی جانبو 22831

جانبو 22831 (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله جهاد تهران و خیابان فتحی شقاقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه زنجیره‌ای در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهرام و مرکز خرید پرنیان و همچنین طباخی افق، هتل ساینا، رستوران ایتالیایی دانته، کلینیک دامپزشکی یوسف آباد و پاساژ هنر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه جانبو 22831 تهران

فروشگاه جانبو 22831 تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله جهاد و پیدا کنید. فروشگاه جانبو 22831 تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله جهاد است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه زنجیره ای شهروند، فروشگاه شهروند وزارت کشور و شیرین عسل قرار دارند.

چطور به فروشگاه جانبو 22831 تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو 22831 تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پله سوم قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه جانبو 22831 تهران ایستگاه مترو میدان جهاد نیز می‌باشد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه جانبو 22831 تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه جانبو 22831 تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده جانبو 22831 واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای شهروند
  دکتر فاطمی، بین خیری هولیقی و طباطبائی
 • فروشگاه شهروند وزارت کشور
  دکتر فاطمی، بین خیری هولیقی و طباطبائی
 • شیرین عسل
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • سرزمین سحرخیز (یوسف آباد)
  ولیعصر، اسدآبادی، بیست و دوم
 • فروشگاه شوکو شیرین عسل
  فاطمی، بین چهلستون و غزالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Momeni (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جانبو 22831 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جانبو 22831 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جانبو 22831 ندارد.
  neshan logo